Jump to content

Topfrags.pl Witaj na TOPFRAGS.PL

Połącz się z serwerem JailBreak

jailbreak Podanie na admina Trifko


Recommended Posts

Autor tematu

Serwer: JailBreak

SteamID:  STEAM_0:0:128341964

Wiek:  14 lat

Staż gry:  15 lat

Staż gry na serwerze:  6 lat

Godziny w jakich grasz:  24/7

Czy kiedykolwiek byłeś u Nas karany:  Naaajak

Link do statystyk: Nie ma serwerka : (

Kontakt:  Poczta Polska

Składki:  Nope

Doświadczenie: Byłem tu adminem

Dlaczego ja: MOKA MOKA MOKA - jeżeli to przeczytałeś to wciągu 24 godzin przyjedzie do Ciebie Hermann z niemiec i zacznie pierdolic glupoty. Uważaj bo swoim pierdoleniem zabił juz 10 osób. Jeśli chcesz uniknąć gniewu Hermanna musisz wysłać to do 10 osób. Śpiesz się bo Hermann juz wyjeżdza

  • Lubię to 1
  • Serce 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Informacje na witrynie TOPFrags.pl są podawane tylko w celach edukacyjnych oraz hobbystycznych. Jedynie użytkownik wysyłający wiadomość lub plik ponosi pełnoprawną odpowiedzialność za ich treść. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, topfrags.pl może przekazać wszelkie informacje właściwym organom państwowym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych topfrags.pl nie przekazuje informacji odnośnie użytkowników firmom i osobom prywatnym. Hasła, adresy e-mail oraz numery IP są szyfrowane w bazie danych i jedynie administrator jest w stanie odczytać te informacje. TOPFrags.pl jest przeciwne łamaniu prawa, jednak niektóre osoby nie przestrzegają naszego regulaminu. Jeżeli zobaczyłeś wiadomość lub plik, który twoim zdaniem jest nielegalny lub narusza twoje dobra osobiste, prosimy o natychmiastowy kontakt z administratorem.

Materiały zawarte w serwisie są objęte prawem autorskim. Ich kopiowanie, powielanie bądź rozprowadzanie bez zgody administracji jest zabronione.