Jump to content

Topfrags.pl Witaj na TOPFRAGS.PL

Połącz się z serwerem JailBreak

Regulamin składania podań na admina i wypowiadania się


Recommended Posts

  • Właściciel
Autor tematu

§1. Zasady ogólne

Panuje tu równouprawnienie - każdy może wyrazić swoją opinie, każde zdanie się liczy!
● Aby móc złożyć podanie na admina, należy posiadać Steam i mieć uzupełniony Steam ID w profilu na forum! 
Można złożyć 1 podanie na 7 dni.
● Zakaz pisania we własnym podaniu - Krytykę przyjmujemy na klatę
 
 W wypowiedzi musi się znaleźć przynajmniej jedno zdanie złożone z podanym powodem dlaczego dana osoba zasługuje na posadę admina. Posty typu "tak", "nie", "ogarnia", "na tak, powody wyżej" itp. bez sensownego uzasadnienia będą nagradzane ostrzeżeniem. Właściciel/opiekun serwera nie musi uzasadniać gdyż oni mają ostateczne słowo.
● Końcowa decyzja należy do Head Admina. Jeżeli nic nie napisze w temacie, a zostanie on przeniesiony do działu "Rozpatrzone" oznacza to że został rozpatrzony negatywnie.
● Nie należy pośpieszać decyzji Head Admina (np. na GG, PW) - Właściciel/opiekun serwera sam zdecyduje czy jest potrzebny nowy admin.
● Za złamanie jakiegokolwiek punktu grozi ostrzeżenie.
 
 
 
§2. Po pozytywnym rozpatrzeniu

 Kontaktujesz się z właścicielem bądź opiekunem serwera.
 Podajesz link do tematu oraz zostawiasz odpowiednie dane - nick + hasło lub Steam ID (gdy podasz nick otrzymasz hasło losowe ew. na własne życzenie można dostać inne).
 Admin dostaje flagi: bcdefijmnu
 Jeżeli ktoś napisze skargę na Ciebie należy odpowiedzieć.
 Należy zgłaszać na forum dłuższe nieobecności (powyżej 3 dni).

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Informacje na witrynie TOPFrags.pl są podawane tylko w celach edukacyjnych oraz hobbystycznych. Jedynie użytkownik wysyłający wiadomość lub plik ponosi pełnoprawną odpowiedzialność za ich treść. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, topfrags.pl może przekazać wszelkie informacje właściwym organom państwowym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych topfrags.pl nie przekazuje informacji odnośnie użytkowników firmom i osobom prywatnym. Hasła, adresy e-mail oraz numery IP są szyfrowane w bazie danych i jedynie administrator jest w stanie odczytać te informacje. TOPFrags.pl jest przeciwne łamaniu prawa, jednak niektóre osoby nie przestrzegają naszego regulaminu. Jeżeli zobaczyłeś wiadomość lub plik, który twoim zdaniem jest nielegalny lub narusza twoje dobra osobiste, prosimy o natychmiastowy kontakt z administratorem.

Materiały zawarte w serwisie są objęte prawem autorskim. Ich kopiowanie, powielanie bądź rozprowadzanie bez zgody administracji jest zabronione.