Jump to content

Trifko

Użytkownik
 • Posts

  1
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Profile Rating - 0

No reviews yet

Trifko last won the day on May 13

Trifko had the most liked content!

1 Follower

Recent Profile Visitors

63 profile views

Trifko's Achievements

Nowy

Nowy (1/14)

 • Miesiac pierwszy
 • Inicjator rozmowy
 • Tydzien pierwszy

Recent Badges

2

Reputation

 1. Serwer: JailBreak SteamID: STEAM_0:0:128341964 Wiek: 14 lat Staż gry: 15 lat Staż gry na serwerze: 6 lat Godziny w jakich grasz: 24/7 Czy kiedykolwiek byłeś u Nas karany: Naaajak Link do statystyk: Nie ma serwerka : ( Kontakt: Poczta Polska Składki: Nope Doświadczenie: Byłem tu adminem Dlaczego ja: MOKA MOKA MOKA - jeżeli to przeczytałeś to wciągu 24 godzin przyjedzie do Ciebie Hermann z niemiec i zacznie pierdolic glupoty. Uważaj bo swoim pierdoleniem zabił juz 10 osób. Jeśli chcesz uniknąć gniewu Hermanna musisz wysłać to do 10 osób. Śpiesz się bo Hermann juz wyjeżdza
×
×
 • Create New...

Informacje na witrynie TOPFrags.pl są podawane tylko w celach edukacyjnych oraz hobbystycznych. Jedynie użytkownik wysyłający wiadomość lub plik ponosi pełnoprawną odpowiedzialność za ich treść. Jeżeli wynikną z tego konsekwencje prawne, topfrags.pl może przekazać wszelkie informacje właściwym organom państwowym na temat danego użytkownika oraz pomóc w jego zlokalizowaniu. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych topfrags.pl nie przekazuje informacji odnośnie użytkowników firmom i osobom prywatnym. Hasła, adresy e-mail oraz numery IP są szyfrowane w bazie danych i jedynie administrator jest w stanie odczytać te informacje. TOPFrags.pl jest przeciwne łamaniu prawa, jednak niektóre osoby nie przestrzegają naszego regulaminu. Jeżeli zobaczyłeś wiadomość lub plik, który twoim zdaniem jest nielegalny lub narusza twoje dobra osobiste, prosimy o natychmiastowy kontakt z administratorem.

Materiały zawarte w serwisie są objęte prawem autorskim. Ich kopiowanie, powielanie bądź rozprowadzanie bez zgody administracji jest zabronione.