Skocz do zawartości
Stenziu

Kto zabil pojazdem

Rekomendowane odpowiedzi

Plugin dodaje możliwość do silnika ukazania kto kogo zabił pojazdem.

vehicle_killer_1.thumb.jpg.38a3d6422c59c6183ca31ba0a41e850c.jpgvehicle_killer_2.thumb.jpg.71eab324f37e482a41be216d6a4971eb.jpg

VehicleKiller.sma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie lubię naterki 

• Głos 2
  • Szkoda 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny plugin, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Propozycja została odrzucona
Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości lub pytania proszę o wysłanie wiadomości do jednego z członków ekipy zarządzającej.
Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Axel
      Przez Axel
      Data: 31.10.2017r. Mapa: jail_dgo_b2 Link do bana: http://bany.topfrags.pl/bans/3699.html Wyciąg z konsoli: 
      BUILD 1291 SERVER (0 CRC)
      Server # 57
      [AMXBans] ===============================================
      [AMXBans] Zostales/as zbanowany/a na serwerze przez admina MeQustooo.
      [AMXBans] Pozostalo 2 dni , 22 godzin , 56 minut i 48 sekund do wygasniecia bana.
      [AMXBans] Zbanowany nick : Axel
      [AMXBans] Powod : ' specjalny mass tk '
      [AMXBans] Mozesz odwolac sie od bana na @ www.TOPFrags.pl
      [AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 98421476 '
      [AMXBans] Twoje IP : ' 185.46.171.37 '
      [AMXBans] ===============================================
      Kicked by Console:  Zostales zbanowany. Sprawdz konsole.
      Kicked : Zostales zbanowany. Sprawdz konsole.
      Opis: BAN ZA TEAM KILLA ADMIN WSZYSTKO WIDZI KTO KLIKNAŁ prawda @MeQustooo oglądajcie 18:00 akcja i ban ;)) za nic widać jak nic że Eteer klika ten przycisk. jeszcze śmieszna sytuacja admin mówi na admin sayu WSZYSTKO WIDZIAŁEM KTO KLIKNAŁ HEH ; ) http://d1.hltv.org.pl/srv46163/HLTV-1710312141-jail_dgo_b2.dem.zip 18:00 akcja się zaczyna

PS. DAJCIE MI UB SZYBKO PROSZĘ
    • pakker
      Przez pakker
      Wiek: 20 Głos po mutacji: TAK/NIE punkt widzenia zależny jest od punktu siedzenia Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: TAK Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK Czy kiedykolwiek byłeś u Nas karany:  Miałem na tsie 3 permy od mejsona. Ale takie magiczne bo się kończyły po kilkunastu sekundach.  Ile czasu spędzasz na serwerze:  Komputer mam często po prostu włączony i moja aktywność na tsie jest ogromna Godziny w jakich przesiadujesz na serwerze:  Ogólnie cały dzień. Jestem jak drapieżniki bo żeruję nocą najbardziej.  Kontakt: Steam, poczta polska, pergamin, znaki dymne z ogniska, butelka wrzucona do morza, echo w górach Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem:  Nie ma bardziej zakręconego człowieka na tej sieci. Wiele osób nie zgadzało się z moją kandydaturą na admina serwera JB bo jestem za dziecinny itd. a jak się okazuje sprawuję się wybitnie! Dlaczego nie mógłbym spróbować sobie na teamspeaku? Doświadczenie mam wielkie ponieważ byłem HA na jednym z większych serwerów TS w Polsce. Robienie kanałów, szperanie w uprawnieniach i rzeczy z tym związane nie są mi obce. Czasami ktoś potrzebuję zrobienia kanału albo choćby uciszenia natarczywego gracza (oto pojawiam się ja w śniącej zbroi ratuję niewiasty <3 ) Wiem, że jest sporo adminów zajany, mercelki, teraz damy ale.. ale.. ktoś taki jak ja jest po prostu niezbędny do uzupełnienia najlepszej ekipy administracyjnej która mogłaby powstać  
      No to siuup. Od razu zawistnych pozdrawiam bo wiem, że będziecie to czytać (o kim mowa dobrze wiadomo) <3 Możecie mnie pocałować w moje kochanie poważanie :3 A mejsonek menelek mógłby mi dać szansę bo ja swój chłopok jestem i swoją pracę wykonywać byde. Pozdrówcie rodzinki  
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

Jesteśmy młodą grupą ludzi która powstała z różnych sieci serwerów, każdy z nas ma swoje obowiązki przy serwerach i forum. Szanujemy inne fora gdzie nie można reklamować serwerów, ale to działa w jedną stronę. Mamy już sporo wrogów przez to że panują u nas żelazne zasady i nie mogą się z tym niektóre 'sieci' pogodzić. Jeszcze nie wszystko jest poukładane jakbyśmy tego chcieli, ale powoli już wszystko dochodzi do ładu.

• Dodaj nową pozycję...