Skocz do zawartości
Cipajson

Propozycja forum

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję dodać do działu jb podania, a nie a innym dziale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Propozycja została odrzucona
Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości lub pytania proszę o wysłanie wiadomości do jednego z członków ekipy zarządzającej.
Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• t4jfunek
      Przez t4jfunek
      Siemka .
      Już od dłuższego czasu na JB trochę denerwuje jak na Ganianym i Łapanym goscie latają sobie po calej mapie na spadochronie i nie idzie ich złapać bez ostrzeżeń administracji że latanie po mapie to kampienie .

Co wy na to żeby wgrać do tych zabaw brak spadochronu?
      Albo poprostu przy tych zabawach zeby pisalo zakaz uzywania spadochronu , a jak by ktoś go użył to admin slay / bądź nie ma życzenia taki więzień.

PS. Voofy na pewno by sprostał zadaniu żeby zabrać spadochron na te dwie zabawy ^^

Edit:
      Dodam jeszcze że te zabawy nie muszą tak długo trwać a często się zdarza że zostanie 2 ostatnich a 20 innych graczy czeka 5/10 min aż ct złapie albo skończy się czas

Pozdrawiam  T4JFUNEK !
    • v_1 [S]
      Przez v_1 [S]
      Witam
      Jako iż trzeba dodać temu forum trochę więcej prestiżu to jestem za tym , żeby gdy wchodzi sie na kogos profil to dodac jakis bar z licznikiem h na forum typu:
      -spędzil na forum : 5d 23h 13s

i jeszcze chcialbym takie cos jak:

Przeglada aktualnie temat:
      -np. Skargi 
    • zod
      Przez zod
      Proponuję zmianę na jakiegoś smg, najlepiej ump lub mp5 zamiast tego gowna beretek, pozdrawiam
    • ThePro
      Przez ThePro
      Witam, przychodzę z taką propozycją dodania pewnego podpunktu zakazującego banowania graczy przez Adminów w pewnej sytuacji. Chodzi tu o to, zę no wiadomo ze gracze którzy już się długo znają lubią się powyzywać dla żartu, lecz trzecie osoby nie rozumieją tego i w tym jest problem. Trzecie osoby które to widzą robią ss'y i wysyłają dla Administratorów serwera o to by tych graczy zbanować, administrator nie wie o tym czy to było dla żartu czy nie i w tym jest  problem. Chodzi o to by w takich sytuacjach nie banować graczy gdy admin dostaje ss. Tylko gracze mają wtedy obowiązek wstawić owe ss'y na forum typu "skarga" i tam to wyjaśnić. Czy to było wyzywanie się czy dla żartu. Wiem, że takie sytuacje były i wiem że są. Bo dochodzą mnie słuchy. Czekam na wasze opinie
    • dominie1004@gmail.com
      Przez [email protected]
      witam mam propozycje żeby admin zrobił na forum takie coś jak zobaczysz bana na forum i na ile i od kiedy kogo i mam bycz admin albo gracz w tabeli to by ułatwiło 
      kto jest na tak
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

Jesteśmy młodą grupą ludzi która powstała z różnych sieci serwerów, każdy z nas ma swoje obowiązki przy serwerach i forum. Szanujemy inne fora gdzie nie można reklamować serwerów, ale to działa w jedną stronę. Mamy już sporo wrogów przez to że panują u nas żelazne zasady i nie mogą się z tym niektóre 'sieci' pogodzić. Jeszcze nie wszystko jest poukładane jakbyśmy tego chcieli, ale powoli już wszystko dochodzi do ładu.

• Dodaj nową pozycję...