Skocz do zawartości
Zawooodowiec

EXTRALIGA TopFrags 2018

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Rusza właśnie Liga w pana!

Zasady już znacie, a jak ktoś nie zna to zapraszam na priva lub do poprzedniego tematu z zapisami.

HARMONOGRAM MECZY:

http://scr.hu/8xvj/79g2c

Harmonogram był rozlosowany. Widzimy tu też, żę gracz tybero nie ma przeciwnika. Niestety jest 11 uczestników, więc każdy będzie miał "lukę" w całym sezonie. Gracz tybero po prostu dostanie za tą kolejkę 3 punkty i 3 zwycięskie rundy. Proszę się nie bać. Każdy dostanie te punkty tylko nie wszyscy naraz :).

TABELA:

http://scr.hu/8xvj/hiduy

W tabeli ja wypełniam ręcznie tylko punkty oraz wygrane i przegrane rundy. Bilans zlicza się sam. 

Informacje:

Najważniejsza zasada to ta ze screenami. Po zakończeniu się meczu na kurniku nie klikaj "X" by zamknąć stronę tylko zrób screena. Screen MUSI znaleźć się w tym temacie. W przypadku jego braku naliczę punkty zgodnie z regulaminem ( na podstawie ostatniego logowania na forum ). Pamiętajcie te, że screena robi zwycięzca. W razie pytań zapraszam na priva. Już możecie się umawiać na mecze. Mecze rozgrywacie w sobotę i niedziele ( odpowiednio 22 i 23 września 2018 ).
W TYM TEMACIE OBOWIĄZUJE ZAKAZ SPAMU. 
Ten temat ma służyć tylko podawaniu wyników oraz informacjach od organizatora.

ZAPRASZAM DO GRANIA MECZY! Miłej zabawy!
  • Głos 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomniałem oznaczyć uczestników by każdy wiedział, że już gramy:

@VooFy

@Naterka

@PolicjaNamDokucza

@Sledz w oleju

@humanista.

@Emilia

@Danonek

@tybero98

@Martyr

@M4sochistka

Edytowane przez Zawooodowiec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tybero98 nie bierze udziału.

• Wrr 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Martyr świetnie Ci poszło. PS. Graliśmy dziś bo misiaczek nalegał. :3

pRAKgzu.png

Edytowane przez humanista.
  • Głos 1
  • Wow 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego nie biore udziału ?

22 godziny temu, VooFy napisał:

Tybero98 nie bierze udziału.

• Głos 1
  • Nie podoba się 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ktoś to powiedział: "sieć fajna tylko społeczność chu*owa"

do zamknięcia. 

• Przykro mi 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy ten konkurs, bo chcialem sie zapisac :C

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@+SplashID no halo witam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Zawooodowiec
      Przez Zawooodowiec
      Witam! W tym temacie otwieram zapisy do Ligi w pana!
      Szczegóły poniżej!

Nick na kurniku.pl:
      Dostępność w weekendy: ( wskazana duża aktywność w weekendy )

Głównym celem jest pozbycie się wszystkich kart jakie posiadamy. Karty na początku zostają rozlosowane. Możemy blokować dając mocne karty lub iść na typową wymianę i wykładać po kolei. 
      Strategie można przyjąć dowolną. Pamiętaj, że musisz pozbyć się kart! W sumie z zasad gry to jest tyle. Wszystko wyjdzie w praniu, a uwierzcie mi, że to dobra zabawa! Jeśli ktoś będzie miał wątpliwości przed zapisem zapraszam na priva 
      to wytłumaczę szczegółowo jak grać. ( chociaż moimi sposobami Voofiego nie pokonacie :D )

1. Zakaz oszukiwania.
      2. W przypadku braku aktywności graczy, którzy mają rozegrać mecz przyznaje punkty na podstawie ostatniego logowania na forum. 
      3. Oszukiwanie = dyskwalifikacja / walkower w meczu, w którym delikwent oszukiwał.
      4. Mecze odbywały by się w weekendy.
      5. Warunkiem startu zabawy jest zebranie się minimum 8 osób do zabawy.
      6. Zwycięzca robi screena z wynikiem i wrzuca go w odpowiednim temacie ( temat do wrzucania wyników powstanie jeśli zbierze się minimum 8 osób )
      7. Zwycięstwo = 3 punkty. Porażka = 0 punktów. 
      8. Organizator rozstrzyga spory i jego decyzje są niepodważalne. 
      9.  Zabawa rozgrywana będzie w formie tabeli tzn każdy z każdym. 
      10. Mecze będą w systemie 1v1. 
      11. Osoby z harmonogramu, który będę Wam podawał mają 5 dni roboczych by ustalić godzinę meczu oraz dzień meczu ( sobota lub niedziela ). Mnie nie interesuje to. Ta informacja jest dla Was. Mnie tylko interesuje wynik meczu.
      12. Wskazany nick na kurniku to taki by był podobny do tego na forum. 
      13. W przypadku niestawienie się na mecz 1 osoby przyznaje punkty jej przeciwnikowi.

Na kurniku gramy do 3 porażek. Osobą, przy której nicku będzie -3 przegrywa po prostu mecz. Musimy też utworzyć stół zanim zaczniemy grać ( robi to jedna z dwóch osób, które mają rozegrać mecz ).
      Poradnik jak założyć stół:

1. Wpisujemy w przeglądarkę: kurnik.pl
      2. Otworzy się nam spis gier. Wyszukujemy "Pan" i klikamy.
      3. Przekieruje nas to dalej. Będziecie mieli w tym etapie napis "Start pan". Klikacie go. 
      4. Otworzy się nam nowa strona. Po prawej stronie u góry mamy "nowy stół do gry". Klikamy to. 
      5. Mamy stół. Teraz klikamy ustawienia i ustawiamy na 2, a nie 4. 
      6. Teraz skopiuj link z przeglądarki ( tez jak już stół otwarty ) i wyślij przeciwnikowi. Założenie stołu to 10 sekund. 

Tutaj jeśli nie chce Ci się czytać to nie musisz. Od mojej strony wygląda to tak, że ja tworzę odpowiedni dokument w Excelu i go wypełniam po rozegraniu kolejki. W zasadzie tyle. Wszystko będzie uzupełnione wzorami zliczającymi punkty
      więc nie ma mowy o pomyłce. Tabela będzie Wam udostępniona prawdopodobnie w połowie sezonu byście się mogli zorientować jak to wygląda i na koniec sezonu również byście mogli poznać mistrza gry w pana!.

https://www.kurnik.pl/

Odnosnie nagród. Ja nagród nie funduję, ale jak łatwo się domyślić właściciele też pewnie nie będą chcieli ufundować więc nawet nei zawracam im głowy. Szkoda mojego i ich czasu. Myślę, że nagrodą tutaj powinna być przede wszystkim fajna zabawa
      i rywalizacja. W przyszłości jak ten turniej wypali to zastanowię się nad ufundowaniem nagród. Mam nadzieję, zę nie zniechęci Was to do zapisu :). W razie pytań zapraszam na priva! :)

• Zawooodowiec
      Przez Zawooodowiec
      Witam!
      Wychodzę z pomysłem zorganizowania "LIGI".
      Wybrana ilość graczy rywalizowałaby ze sobą w grę karcianą.
      O zasadach gry jak i całej ligi poniżej. Pragnę też zauważyć, że to dopiero propozycja.
      Jeśli nie będzie pozytywnego odzewu to nie będzie takiej ligi.

Jak grać w pana?

Zasady gry są bardzo proste. Gramy w systemie 1v1. Po rozpoczęciu gry zostają rozdane karty. Waszym zadaniem jest pozbyć się wszystkich kart jakie posiadacie. Musicie to zrobić szybciej niż przeciwnik. Teoretycznie to tylko tyle, ale praktycznie można zrobić wszystko. Gra jest "strategiczna" i wymaga przede wszystkim trzeźwego myślenia i oceny sytuacji. Można przecież blokować rywala. Można zbierać przecież silne karty i tak dalej, a potem nimi blokować. Proszę się nie bać bo to może na pierwszy rzut oka wydaje się trudne, ale uwierzcie mi - zagracie par meczy towarzyskich i już będziecie mieli grę w małym paluszku.

Gramy na kurniku ( link poniżej ). Na kurniku wygląda to następująco:

- należy posiadać własne konto ( najlepiej nick z forum )
      - by rozpocząć mecz należy mieć swój stół ( po zalogowaniu wybieracie "PAN". Potem u samej góry jest opcja nowy stół. wystarczy kliknąć i podać link przeciwnikowi by zagrać razem )
      - na kurniku gramy do 3 przegranych rund. Osoba, która przegra 3 rundy przegrywa też cały mecz. Jest to tam zliczane.

REGULAMIN LIGI: 

1. Zakaz oszukiwania
      2. PO ZAKOŃCZENIU SIĘ MECZU ZWYCIĘZCA ROBI SCREENA Z WYNIKIEM, A NASTĘPNIE DODAJE GO W ODPOWIEDNIM TEMACIE.
      3. Mecze będą grane w weekendy ( lub jeśli gracze chcą to w tygodniu, a ja będę aktualizował wyniki w weekend )
      4. W przypadku niestawienia się przeciwnika na mecz przyznaje walkowera dla odpowiedniej strony. Oczywiście muszę mieć informację, że się nie stawiła dana osoba. W przypadku braku informacji przyznam punkty na podstawie ostatniego logowania na forum.
      5. Liga ma nieograniczoną liczbę miejsc, ale musi to być liczba parzysta!
      6. Regulamin to wersja robocza. Jeśli pomysł przejdzie regulamin zostanie dopracowany. możecie swoje propozycje pisać w tym temacie.
      7. Zwycięstwo = 3 punkty. Przegrany = 0 punktów. Nie da się zremisować.
      8. Mecz jeśli jest zacięty potrwa góra około 20 minut.

Jak działać będzie LIGA?

Mecze rozgrywane będą w weekendy lub w tygodniu. Ja Wam będę podawał z kim macie grać w danym tygodniu. Wasze zadanie to po prostu zgadać się na priva i zagrać. Będzie na to kilka dni. Potem walkowery będą. Ja sporządzę tabelkę w Excelu i będę zliczał punkty. Jeśli pomysł przejdzie to utworze nowy temat już z naborem do takiej ligi. Tam będziecie się mogli zgłaszać. Po zamknięciu zapisów będzie następny temat tylko już z wynikami Waszych meczy ( screeny dawane są przez zwycięzce meczu ). Po 1 kolejce ja podam sytuacje w tabeli i spis następnych meczy i tak do końca ligi. Sama liga ze względu na dużą ilość meczy będzie trwać bardzo długo chyba, że zmieni się zasady, ale ja wolałbym tabelę niż system drabinkowy.

LINK DO KURNIKA

https://www.kurnik.pl/

Proszę też Was byście się tutaj wypowiadali co o tym sądzicie. Może chcecie by coś zmienić, dodać lub ująć.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

Jesteśmy młodą grupą ludzi która powstała z różnych sieci serwerów, każdy z nas ma swoje obowiązki przy serwerach i forum. Szanujemy inne fora gdzie nie można reklamować serwerów, ale to działa w jedną stronę. Mamy już sporo wrogów przez to że panują u nas żelazne zasady i nie mogą się z tym niektóre 'sieci' pogodzić. Jeszcze nie wszystko jest poukładane jakbyśmy tego chcieli, ale powoli już wszystko dochodzi do ładu.

• Dodaj nową pozycję...