Skocz do zawartości
VooFy

TARYFIKATOR BANÓW NA CT

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Podobna zawartość

• VooFy
      Przez VooFy
      1. Nagminne przeklinanie - Upomnienie > ban na 30 minut. Przez mikrofon - Upomnienie > Ban na 1 godzinę 2. Obrażanie innych graczy - Ban na 1-6 godzin 3. Wulgarne nicki - Upomnienie > Ban na 5 minut > Ban na 1 godzinę 4. Spamowanie/floodowanie tekstu (Osoby nadużywające wulgaryzmów, nawet "ocenzurowanych" tez będą karane) - Upomnienie > Ban 5-30min > Ban na 1-12 godzin 5. Puszczanie muzyki (to się tez tyczy podczas śmierci, jeżeli któryś z  graczy sobie tego nie życzy)/wydawanie niekontrolowanych odgłosów przez  mikrofon - Mute - Ban na 1-6 godzin 6. Zabijanie przez CT więźniów (TT) bez powodu - Ban na 5 min - 6 godzin 6a. Masowe FK - Ban do 3 dni (w zależności od wysokości popełnionego czynu) + Ban na CT  7. Nie przestrzeganie podstawowych zasad gry JB przez CT. - Upomnienie > Kick > Ban na 1 godzinę 8. Podrzucanie broni więźniom przez CT - Ban na 5min-1 godzinę - Ban na CT 9. Specjalne bugowanie celi lub innych rzeczy na mapie - Slay > Ban na 1 godzina - 6 godziny 10. Zmienianie modeli gracza - Kick > Ban na 12 godzin 11. Reklamowanie jakichkolwiek serwerów - Ban na 7 dni 12. Reklamowanie cheatów - Ban permanentny 13. Obrażanie rodziny gracza - Ban na 7 dni. 14. Cheatowanie - Ban permanentny 15. Reklama ogólna - Upomnienie > Ban na 3-7 dni 16. Nie wykonywanie poleceń administratora - Upomnienie > Kick > Ban na 5-30 minut 17. Podszywanie się pod administratora - Ban na 7-14 dni lub perm. 18. Podszywanie się pod innego gracza - Ban na 7-14 dni. 19. Ciągłe reconnecty w celu zrespienia się - Upomnienie > Ban na 2 godziny 20. Używanie mikrofonu zabronione dla dzieci bez mutacji glosowej - Upomnienie > Mute > Perm Mute. 21. Kampienie w Gunroom - Upomnienie > Ban na 30min-3 godziny. 22. Nieznajomość zasad gry JB przez strażnika - Upomnienie, info o przeczytaniu + przerzucenie do CT > Ban na CT 23. Przechodzenie do CT w środku trwania mapy jeżeli jest wszystko ok bądź jeżeli nie znasz zasad lub admin cię przerzucił do TT - Upomnienie + Przerzucenie do TT > Ban na 1 godzinę 24. Granie w CT bez sprawnego mikrofonu - Przerzucenie do TT > Ban na 5-30min. 25. Przechodzenie z CT do TT przed lub w trakcie trwania zabawy - Slay > Ban na 30min-2 godziny. 26. Nie wpisywanie KILLa po przypadkowym FK jednej osoby - Slay > Ban na 1 godzinę 27. Nie spełnienie życzenia ostatniego TT który do końca słuchał się Ciebie - TT ma freeday w next lub > Ban na 3 godziny 28. Kampienie/przebywanie w jednym pomieszczeniu dłużej niż 20s na zabawach - Slay > Ban na 5min - 1 godzinę 29. Przerzucanie broni w/z GR przez CT - Upomnienie > Ban na 30min + Ban na CT. 30. Korzystanie z pojazdów na zabawach (oprócz Ganianego)   - Upomnienie > Slay > Ban na 5-30 min.
    • Worrior77
      Przez Worrior77
      Pierwszy raz takie coś mi sie przytrafiło . Dzisiaj o godz 9:12 chciałem dołączyć do CT ale pisało mi , że mam bana.Na drugiej mapce dopiero mi sie to naprawiło . Naprawcie to kielbaffy .
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

Jesteśmy młodą grupą ludzi która powstała z różnych sieci serwerów, każdy z nas ma swoje obowiązki przy serwerach i forum. Szanujemy inne fora gdzie nie można reklamować serwerów, ale to działa w jedną stronę. Mamy już sporo wrogów przez to że panują u nas żelazne zasady i nie mogą się z tym niektóre 'sieci' pogodzić. Jeszcze nie wszystko jest poukładane jakbyśmy tego chcieli, ale powoli już wszystko dochodzi do ładu.

• Dodaj nową pozycję...