Skocz do zawartości
Eteer.

Podanie o Grafika - Eteer

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Błażej

Doświadczenie: Wykonywałem prace graficzne na innych forach

Programy: PhotoShop, Gimp

Ile czasu możesz poświęcić na forum: Tyle ile będzie potrzeba

Dlaczego ty?: Chciałbym wykonać prace innym osobom, aby byli zadowoleni.

Przykłądowe prace:  1. https://imgur.com/a/SAt6

2. https://imgur.com/a/46wkOX9

3. https://imgur.com/a/RDXPz6q

4. https://imgur.com/a/O7Jihon

5. https://imgur.com/a/uXtrji9

6. https://imgur.com/a/Ib0Qydl

Kontakt: Steam, Forum, TeamSpeak

• Głos 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak.

Znam go jeszcze z innej sieci i jest pozytywną osobą, jego prace mi się podobają, myślę, że taka osob się może przydać.

• Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twoje prace nie są oszołamiające, większość brać to tylko zmiana tła lub dodanie nick'u nic więcej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Emmm... Mimo że ja sam nie potrafie robić grafiki to jak już spróbowałem to o 100x lepsze ?
Ćwicz jeszcze i pokaż nam swój progres przy kolejnym podaniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jestem na tak dobra robota eteer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma żadnego grafika. Na tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na male tak

+Amatorka

+Bez ryzyka nie ma zabawy

-prace latwe do zrobienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Eteer ty cale zycie masz 12 lat? Moze ten wiek cie podnieca ale czas sie przyznac do wieku ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grafiki szału nie robia, ale za same checi zlozenia podania jestem na tak. ? Nie ma tu grafikow wiec sie przydasz 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie te Grafiki to słabiutkie, jestem na NIE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grafiki moim zdaniem nie powalają, ale może nabierzesz nowego doświadczenia i się podszkolisz. Jestem na tak. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udoskonalaj swoje zdolności i napisz nowe podanie gdy je poprawisz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Podanie zostało odrzucone
Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości lub pytania proszę o wysłanie wiadomości do jednego z członków ekipy zarządzającej.
Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Niebezpieczny Jestem?
      Przez Niebezpieczny Jestem?
      Serwer:  JailBreak
      SteamID:  Brak
      Staż gry:  4 lata
      Staż gry na serwerze:  10 miesięcy
      Godziny w jakich grasz:  14-20
      Czy kiedykolwiek byłeś u Nas karany:  Tak
      Link do statystyk :
      https://cache.gametracker.com/server_info/jb.topfrags.pl:27015/top_players/?query=Niebezpieczny+Jestem%3F
      Kontakt:  Telefon, 692259604
      Składki:  Będę regularnie pomagać w opłacaniu serwerów.
      Facebook/Steam:  Nie subskrybuję TOPFrags.pl w żadnym serwisie społecznościowym.
      Doświadczenie: 
      Miałem styczność z adminem ogarniam funkcje.

Dlaczego ja: 
      Bardzo chciałabym pomoc dla serwera bo tylko na nim gram i miałem styczność z administratorem. A moje ostatnie podanie odrzucono.

Deklaracja:  Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji admina serwerów TOPFrags.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.
      Accept please ????
    • CrimE.
      Przez CrimE.
      SteamID:  STEAM_0:1:183429058
      Staż gry:  4 lata
      Staż gry na serwerze:  2 lata
      Godziny w jakich grasz:  8-15
      Czy kiedykolwiek byłeś u Nas karany:  Tak
      Link do statystyk: 
      https://www.gametracker.com/player/Bonesi/jb.topfrags.pl:27015/  
      Kontakt:  gg steam forum ts3
      Składki:  Będę regularnie pomagać w opłacaniu serwerów.
      Facebook/Steam:  Dołączyłem do grupy Steam.
      Doświadczenie: 
      Bylem sporo razy adminem na jailbreak wiec myślę ze dam rade. Po prostu dajcie mi szanse ?

Dlaczego ja: 
      Spodziewam się tutaj sporo głosów na nie aczkolwiek zobaczcie co się dzieje ostatnio na serverze coraz mniej adminów coraz więcej osób które łamią regulamin ja tez nie jestem święty ale ogarniam ten tryb w 100% i wiem ze dam rade. Co do mojego zachowania z dnia na dzień staram się być coraz lepszy i tak jak by pomocny możecie tego nie zauważać ale tak jest. Znam się na amx ogarne wszystko bez problemu.

Deklaracja:  Zapoznałem się z zasadami rekrutacji i pełnienia funkcji admina serwerów TOPFrags.pl. Deklaruję chęć sprawowania tej funkcji przez co najmniej pół roku. Oświadczam również, że znam regulamin forum i wiem, że mój post nie może zostać usunięty, a podane w nim informacje będą widoczne publicznie w internecie.
    • Jailplayer
      Przez Jailplayer
      SteamID:  STEAM_0:0:63908640
      Staż gry:  6 lat
      Staż gry na serwerze:  2 miesiące
      Godziny w jakich grasz:  17-20
      Czy kiedykolwiek byłeś u Nas karany:  Nie
      Link do statystyk: 
      https://www.gametracker.com/player/Litt./jb.topfrags.pl:27015/  
      Kontakt:  Poprzez steam na ten moment.
      Składki:  Już pomagam w opłacaniu serwerów (posiadam VIP'a). Po otrzymaniu admina będę dalej pomagać.
      Facebook/Steam:  Dołączyłem do grupy Steam.
      Doświadczenie: 
      Swoje kwalifikacje oceniam na poziom co najmniej dobry. Miałem okazję pełnić funkcję admina Tutaj na serwerze, a było to za czasów starej odsłony topmasters.pl. Co prawda swoją przygodę z 1.6 zakończyłem już dawno temu, lecz myślę że po tak długim powrocie nie pozapominałem najważniejszych komend.

Dlaczego ja: 
      Na serwerze nieco poprawiłem aktywność, jak i zwiększyłem ilość prowadzeń w grupie "ct. Ponadto jestem osobą zrównoważoną, stanowczą którą jest się ciężko sprowokować (mowa Tutaj o każdej z możliwych sytuacji). Cechuje się sporą kulturą osobistą, lecz czasem zdarzy mi się użyć niecenzuralne słownictwo. Moja aktywność na serwerze w każdym dniu się waha, bo jest w dużej mierze uzależniona od zajęć na uczelni. Zazwyczaj kiedy jestem na serwerze, to nie ma admina a pojawiają się sytuacje kiedy jednak ingerencja osoby z większymi uprawnieniami jest bardzo potrzebna. Myślę, że można mi zaufać, gdyż nie dość, że miałem okazje "adminować" u Was na poprzedniej edycji, to jestem na serwerze osobą dość znaną i rozpoznawalną. Nie gwarantuje na pewno znakomitej aktywności na serwerze, lecz mogę obiecać, że co najmniej dwie, lub trzy godziny dziennie jestem w stanie przesiedzieć na serwerze. Na ten moment nie otrzymałem żadnej sankcji na serwerze, czy to ban czy kick co oznacza, iż nie łamie regulaminu i w pełni go przestrzegam.

P.S - podanie jest w praktyce takie same jak poprzednie, ponieważ nic od tamtego momentu się nie zmieniło.
    • Jailplayer
      Przez Jailplayer
      Serwer: JailBreak
      SteamID: STEAM_0:0:63908640
      Staż gry: 6 lat
      Staż gry na serwerze: 2 miesiące
      Godziny w jakich grasz: 15-21
      Czy kiedykolwiek byłeś u Nas karany: Nie
      Link do statystyk: https://www.gametracker.com/player/Litt./jb.topfrags.pl:27015/
      Kontakt: Na ten moment tylko i wyłącznie steam.

Doświadczenie:
      Swoje kwalifikacje oceniam na poziom co najmniej dobry. Miałem okazję pełnić funkcję admina Tutaj na serwerze, a było to za czasów starej odsłony topmasters.pl. Co prawda swoją przygodę z 1.6 zakończyłem już dawno temu, lecz myślę że po tak długim powrocie nie pozapominałem najważniejszych komend.
      Dlaczego ja:
      Sądzę, że pewien powiew świeżości w postaci nowego-"starego" gracza na pewno się przyda. Jestem osobą zrównoważoną, stanowczą którą jest się ciężko sprowokować (mowa Tutaj o każdej z możliwych sytuacji). Cechuje się sporą kulturą osobistą, lecz czasem zdarzy mi się użyć niecenzuralne słownictwo. Moja aktywność na serwerze w każdym dniu się waha, bo jest w dużej mierze uzależniona od zajęć na uczelni. Zazwyczaj kiedy jestem na serwerze, to nie ma admina a pojawiają się sytuacje kiedy jednak ingerencja osoby z większymi uprawnieniami jest bardzo potrzebna. Myślę, że można mi zaufać, gdyż nie dość, że miałem okazje "adminować" u Was na poprzedniej edycji, to jestem na serwerze osobą dość znaną i rozpoznawalną. Nie gwarantuje na pewno znakomitej aktywności na serwerze, lecz mogę obiecać, że co najmniej dwie, lub trzy godziny dziennie jestem w stanie przesiedzieć na serwerze. Na ten moment nie otrzymałem żadnej sankcji na serwerze, czy to ban czy kick co oznacza, iż nie łamie regulaminu i w pełni go przestrzegam.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

Jesteśmy młodą grupą ludzi która powstała z różnych sieci serwerów, każdy z nas ma swoje obowiązki przy serwerach i forum. Szanujemy inne fora gdzie nie można reklamować serwerów, ale to działa w jedną stronę. Mamy już sporo wrogów przez to że panują u nas żelazne zasady i nie mogą się z tym niektóre 'sieci' pogodzić. Jeszcze nie wszystko jest poukładane jakbyśmy tego chcieli, ale powoli już wszystko dochodzi do ładu.

• Dodaj nową pozycję...