Skocz do zawartości
  • 0
Gość Skubi ツ

AllocBlock: Full

Pytanie

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0

@Kim Chi był bliski szczęścia rozwiązania problemu.

@Kamila., musisz usunąć całą zawartość folderu cstrike_downloads:

• Steam\SteamApps\common\Half-Life\cstrike_downloads
  • Głos 1
  • Uwielbiam to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1

Może spróbuj reinstall csa bo to zawsze pomaga przy takich rzeczach :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Steam czy nonsteam? Masz tak niezależnie od mapy na serwerze?

Możesz sprawdzić, czy to pomoże (na steamie):

Wejdź w Biblioteka → Counter Strike (kliknij prawym przyciskiem myszy) → Właściwości → PLIKI LOKALNE → SPRAWDŹ SPÓJNOŚĆ PLIKÓW GRY

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
4 godziny temu, Kim Chi napisał:

Steam czy nonsteam? Masz tak niezależnie od mapy na serwerze?

Możesz sprawdzić, czy to pomoże (na steamie):

Wejdź w Biblioteka → Counter Strike (kliknij prawym przyciskiem myszy) → Właściwości → PLIKI LOKALNE → SPRAWDŹ SPÓJNOŚĆ PLIKÓW GRY

Steam. Nie poprostu wywala mnie z servera, mapa niema nic do tego bo na innych serverach mapa np. Anka dziala a tu nie ;c

Spójność plików nic nie dała ;c

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Steam\SteamApps\common\Half-Life\cstrike_downloads\sound\

Wejdź w folder sound i usuń z niego folder topmasters_jb i sprawdź, czy to w czymkolwiek pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

No niestety nic nie pomoglo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Jak robiłaś reinstal cs`a to kasowałaś wszystkie pliki czy tylko przez panel sterowania??? Pozdrawiam ?

• Nie podoba się 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Napisano (edytowane)

Wiesz co ostatnio miałem podobny problem tyle że mi od razu minimalizowało bez wchodzenia na serwer, przede wszystkim spróbuj tego Ten komputer>PPM (prawy przycisk myszy)>Właściwości> Zaawansowane ustawienia systemu>Zaawansowane>Wydajność (ustawienia)>Zapobieganie wykonywaniu danych> zaznacz: Włącz funkcje DEP dla wszystkich programów i usług oprócz tych wybranych poniżej: i tutaj musisz dodać i zaznaczyć plik Half-Life Launcher, zastosować i ok wszędzie, potem możliwe że będzie potrzebny reset kompika i wszystko będzie działało.

kk.png

Jak nie pomoże to odinstaluj steama, tylko ostrożnie sprawdź gdzieś na necie jak to się robi bo nie raz można stracić zawartość całego dysku

Edytowane przez penx!0r

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Zostala nawet wymieniona karta graficzna i nic nie pomogło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0

Spróbuj uruchomić CS'a w trybie zgodności "Windows XP (Service Pack 2).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Jaca12
      Przez Jaca12
      Twój nick Jacek
      Mapa jail_facebook
      Dowód hltv
      Data 12:30 
      Opis : W niedziele kiedy była zabawa wpisał killa i po niedzieli wydał polecenia ale nie otworzył cel twierdząc że są zbugowane
      Nick podejrzanego : FULL BEZKARNY BÓG
    • paatryk
      Przez paatryk
      SteamID: STEAM_0:0:51104767 Wiek: 21 Staż gry w CS 1.6: 6-7lat Staż gry na serwerze: First Seen: May 12, 2017 3:00 PM  Czy kiedykolwiek byłeś u Nas karany: tak Czy kiedykolwiek sprawowałeś tę funkcję: TAK/NIE tak Podstawowa wiedza w zakresie funkcji admina: TAK/NIE tak Godziny w jakich grasz:  zalezy, jak mam czas Kontakt: steam,ts,forum Link do statystyk: https://www.gametracker.com/player/Full Bezkarny BOG/jb.topfrags.pl:27015/ Kilka argumentów dlaczego właśnie Ty powinieneś zostać adminem: Chciałbym pomoc ogarnąć ludzi którzy czasami wchodzą do tego ct i nie wiedza co się dzieje.
    • paatryk
      Przez paatryk
      Wiek: 21 Data: Wczoraj Powód: nie pamiętam Admin: nie mam pojęcia Mapa: nie znam Steam/Valve ID:  Link do próbki głosu: http://www48.zippyshare.com/v/Koxt8ENG/file.html Opis: Nie wiem co się wydarzyło ale posiadam bana na CT
    • Eteer.
      Przez Eteer.
      Twój nick: Eteer Data: 2017-08-05 godzina 20.40-21.00 Mapa: jb_flyght_v3 jak koś tak Screeny/Demo: http://d1.hltv.org.pl/srv46163/HLTV-1708052023-jb_flyhigh_v3.dem.zip Opis: Więc tak Full Bezkarny zaczoł wyzywać gracza Szalenie za to że dał się zabić i że są bunty ja i Nerdzio zaczeliśmy się go czepiać po co on go wyzywa i wgl w następnej rundzie jak kazał stworzyć szereg Nerdziu dostał FD i go zabił mnie tak samo tylko że nie miałem FD.Nerdziu może to potrerdzić tak jak inni gracz np. Nygga,rzeznik i Asiaa.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

Jesteśmy młodą grupą ludzi która powstała z różnych sieci serwerów, każdy z nas ma swoje obowiązki przy serwerach i forum. Szanujemy inne fora gdzie nie można reklamować serwerów, ale to działa w jedną stronę. Mamy już sporo wrogów przez to że panują u nas żelazne zasady i nie mogą się z tym niektóre 'sieci' pogodzić. Jeszcze nie wszystko jest poukładane jakbyśmy tego chcieli, ale powoli już wszystko dochodzi do ładu.

• Dodaj nową pozycję...