Skocz do zawartości
naXe

Płatne odbanowanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dostałeś bana, chcesz pograć, a nie chce Ci się czekać do końca bana? Od dziś możesz kupić UNBANA.

Na chwilę obecną można zapłacić za pomocą systemu PayPal ( więcej informacji ). Jest to najlepsza i najszybsza forma płatności.

Po zapłaceniu unban jest nadawany od razu - automatycznie.

W przyszłości zostanie dodana możliwość SMS.

Aby kupić unbana, należy wejść na listę banów, odnaleźć odpowiedni ban oraz po prawej stronie w tabeli nacisnąć ikonę oka.

Powinna otworzyć się nowa strona z większą ilością szczegółów o danym banie. Odnajdujemy zielony prostokącik z napisem Kup unbana.

Otworzy się kolejna nowa strona z kosztem tej operacji. oraz należy podać swój adres e-mail, aby kontynuować. Po wypełnieniu pola naciskamy przycisk Kup. Otworzy się nowa strona z podsumowaniem, na której należy nacisnąć kolejny przycisk Zapłać.

Po chwili powinno przenieś na stronę PayPal, gdzie należy się zalogować, aby dokonać płatności.

Jeśli ktoś ma jakiekolwiek pytania lub problemu to proszę pytać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam takie pytanie. Dlaczego tak już nie jest? Tak było i dlaczego zniknęło?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, iksdos napisał:

Ja mam takie pytanie. Dlaczego tak już nie jest? Tak było i dlaczego zniknęło?

Kto ci powiedział, że tak nie ma ?
To nadal jest, lecz jak chcesz takie coś to musisz pisać pw do [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
58 minut temu, DiabloPro napisał:

Kto ci powiedział, że tak nie ma ?
To nadal jest, lecz jak chcesz takie coś to musisz pisać pw do [email protected]

ale wcześniej można było kupić poprostu w liście banów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Było, jest i będzie. W tej chwili nie ma tylko w AMXBans, iż muszę to poprawić i dodać płatność SMS (automatyczne).

Na razie trzeba pisać PW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Laserowa Koza
      Przez Laserowa Koza
      Nick: Laserowa Koza
      Data: 09.10.2018r.
      Powód: Naduzywanie, bindy
      Admin: Voofy
      Mapa: Jail_blue
      Link do próbki głosu: Nie jest potrzebny
      Opis: No wiec 2 razy wlaczylem Youtuba , puscilem pewna scenke z serwera , za pierwszym razem nie przeszkadzalo to jakos adminowi lecz za drugim bez upomnienia walna perma ?
      w obydwu sytuacjach trwalo to niemalże 2x1 minuta .
    • Muuuu!!!!
      Przez Muuuu!!!!
      Dostałem nie słusznego bana na serwerze TOPFrags.pl [Zombie Hell]. Ban był zapewne za to że miałem za dobre statystyki. Admin wszedł na serwer, nawet nie popatrzył na mnie na spect tylko odrazu dostałem bana. 

Data: 09 pazdziernik 2018
      Godzina: około 20:00

Wklejka z konsoli:
      [AMXBans] ===============================================
      [AMXBans] Zbanowany przez Admina: ►   TOPFrags.pl [Zombie Hell] [GunXpMod] [UNIKAT] [FastDL] @ 1shot1kill.pl
      [AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ TOPFrags.pl
      [AMXBans] Powod: 'Czitujesz'
      [AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
      [AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_1:0:1876346337'
      [AMXBans] Twoje IP: '37.72.123.160'
      [AMXBans] ===============================================
      [CSXGuard] MOTD: Blocked
      'Muuuu!!!!' dostal na zawsze bana.
       Powod: 'Czitujesz'
       Admin: ►   TOPFrags.pl [Zombie Hell] [GunXpMod] [UNIKAT]

Proszę o rozpatrzenie sprawy i wyciągnięcie wniosków do admina banującego. 
      Dziękuje. 

Co do Prefiksu mam tylko JailBreak wiec nie wiem co mam wybrać. 
    • CrimE.
      Przez CrimE.
      Data: 2018-07-19
      Powód: " Halo, policja? Mamy go! "
      Admin: @VooFy
      Mapa: jb_emperor
      Steam/Valve ID: STEAM_0:1:183429058
      Link do próbki głosu: https://www99.zippyshare.com/v/rDQUtoA3/file.html ( tu macie moj glos )
      Opis: Dostałem bana z dupy, była zabawa ( BombRun ) x2 Sobota i niedziela w sobote normalnie wszystko sie potoczylo ale gdy w niedziele byla juz polowa zabawy to dostalem tego glupiego laga ( Czas ostatniego resetu:  19:42:55 )
      Uwaga: Statystyki mogą nie być dokładne.
      To jest mój czas od ostatniego resetu internetu ( nie dokladny ) bo sie resetuje co pare godzin
      No i dostałem tego głupiego laga po czym naprawiłem all wracam na server nowa mapa i dostaje perma... Nie wiem czy admini robią to specialnie czy ktoś im za to płaci ale jako człowiek nie zasłużyłem sobie na takie traktowanie... Poza tym mialem bana na 3 dni na ct i odczekalem więc jak mogłem ostatnio wpisac killa na zabawie bo tak twierdzi VooFy.
      Juz dostalem UB skarga do zamknieca postaram sie aby nastepnym razem sie takie cos nie zdarzylo.
    • Gość BonesiakV2
      Przez Gość BonesiakV2
      Wiek:  14 Data: wczoraj Powód: Naduzywanie Mikrofonu Admin: RELOP Mapa: Nie pamiętam Link do próbki głosu: Kazdy mnie zna Opis: Powiedzialem cos przez VipVoice potem RELOP zrobil Vote "Bonesi naduzywa mikrofonu" "tak" "Nie" Kazdy zaznaczyl tak wiadomo zyciówka Bardzo prosze o UB naduzywanie mikrofonu juz sie nie powtórzy
    • GezuOn
      Przez GezuOn
      Data: Wczoraj chyba
      Powód: Powd: BAN NA CT  . NIE PROWOKUJ
      Admin: Nie wiem chyba @VooFy
      Mapa: NIE WIEM
      Steam/Valve ID: Steam ID : 440689663  
      Link do próbki głosu: -
      Opis: No prowokowałem nie moge powiedziec ze nie . Prosze o ub juz sie bede zachowywał w ct
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

Jesteśmy młodą grupą ludzi która powstała z różnych sieci serwerów, każdy z nas ma swoje obowiązki przy serwerach i forum. Szanujemy inne fora gdzie nie można reklamować serwerów, ale to działa w jedną stronę. Mamy już sporo wrogów przez to że panują u nas żelazne zasady i nie mogą się z tym niektóre 'sieci' pogodzić. Jeszcze nie wszystko jest poukładane jakbyśmy tego chcieli, ale powoli już wszystko dochodzi do ładu.

• Dodaj nową pozycję...